0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Tarpinė suma: 0,00 €

Apie mus

ESAME TIKRŲ BALDŲ IŠ MEDŽIO MASYVO GAMINTOJAI

Veiklą pradėjome 1997 metais kaip lentpjūvė, tačiau jau 2000 metais pradėjome gaminti baldus – pradžioje pietų stalus ir suolus. Bėgant metams įgijome vis daugiau patirties, plėtėme asortimentą pradėdami gaminti ąžuolines komodas, indaujas, spinteles, TV staliukus, kėdes ir kitus natūralaus medžio produktus. Šią dieną klientams siūlome platų svetainės, valgomojo/virtuvės, miegamojo ir kt. baldų pasirinkimą.

Įmonėje dirba daugiau nei 100 patyrusių darbuotojų. Kiekvieno baldo gamybos ciklas prasideda nuo lentos – džioviname medieną, pjauname lentas bei ruošinius, klijuojame medienos skydus ir baldų detales, jas apdirbame ir atiduodame į įmonėje dirbančių, ilgametę patirtį sukaupusių stalių bei specialistų rankas, kuriose gimsta tikras baldas. Gaminys supakuojamas tik po išsamios kokybės patikros. Turimas pilnas gamybos ciklas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę bei priežiūrą kiekviename gamybos etape.

Baldų gamybai naudojame natūralią medieną: ąžuolą, amerikietišką riešutą, šerdinį buką, beržą. Konstrukcines baldų galimybes praplečiame medžio faneruotės komponentų ir detalių pagalba. Klientams siūlome platų apdailos pasirinkimą:  aliejus, spalvotas aliejus, lakas, dažai, beicas. Ilgametė patirtis užsienio rinkose mums leidžia pasiūlyti ir platų stiliaus asortimentą - skandinaviškas, britiškas, vokiškas, modernus/šiuolaikinis.

Fornesto gaminami baldai yra pamėgti ir vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Gaminius eksportuojame į Vokietiją, Šveicariją, Jungtinę Karalystę, Švediją, Daniją, Estiją, Lenkiją, kur užsienio klientai juos gali įsigyti prestižiniuose prekybos tinkluose. Tuo tarpu Lietuvos klientus mielai kviečiame apsilankyti mūsų prekybos salone Kaune. Tikimės, jog mūsų gamintas baldas neš džiaugsmą ir į jūsų namus.

MISIJA - Kurti ir gaminti medžio masyvo baldus užtikrinant maksimalų klientų pasitenkinimą, puikią atmosferą darbuotojams, tvarius santykius su partneriais, socialinį atsakingumą bei grąžą akcininkams.

VIZIJA - Tikras baldas iš natūralios medienos kiekvieno europiečio namuose.

VERTYBĖS:

Natūralumas. Gaminame baldus iš natūralios, sertifikuotos ąžuolo ir kitos medienos, naudojame ekologiškas medžiagas.

Meistriškumas. Esame sukaupę ilgametę baldų gamybos patirtį. Kiekvieną baldą iki mažiausios smulkmenos išdirba profesionalūs staliai ir specialistai.

Individualumas. Suteikiame galimybę pritaikyti baldą individualiems poreikiams ir skoniams. Mūsų klientai renkasi iš plataus stiliaus, medienos, apdailos ir kitų baldų charakteristikų asortimento.

Kūrybiškumas ir inovacijos. Nuolatos kuriame naujus produktus jums. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio interjero dizaineriais – tikrais savo srities profesionalais, siekdami būti priekyje dizaino tendencijų.

Aukščiausia kokybė. Taikome visą gamybos ciklą apimančius kokybės kontrolės metodus, siekdami tik geriausio rezultato kiekvieno gaminio atžvilgiu.

Lygiateisiškumo ir nediskriminavimo principai. Įmonė darbdavio - darbuotojų tarpusavio ir darbo santykiuose laikosi ir siekia, kad būtų laikomasi veiklos etikos, nediskriminavimo, lygiateisiškumo, sąžiningumo principų, darbo, civilinės teisės, darbuotojų saugos bei sveikatos reikalavimų užtikrinimo bei Lietuvos Respublikos įstatymų.