Medinės plytelės

Medinės plytelės

 Jums žinomos medienos panaudojimo galimybės interjere beveik begalinės. Nuolatos ieškodami įkvėpimo, radome jį ten, kur susijungia natūralumas, dizainas ir šiuolaikinės technologijosTaip mūsų idėjų ir meistrų dėka klasikinė mediena įgavo naują formą – mozaikines interjero plyteles. Kiekvienas mozaikos gabalėlis yra kitoks dėl natūralios medienos prigimties – tai unikalu ir nepakartojama.

Nesvarbu ar nuspręsite dekoruoti visą sieną, grindis ar tik atskiras interjero detales – namams, biurams, restoranams, viešbučiams, parduotuvėms - bet kuriai aplinkai medinės mozaikos suteiks jaukumo ir išskirtinumo, ją papuoš arba užpildys. Ir moderniame, ir klasikiniame interjere sumaniai naudojama apdaila taps netikėtu dizaino akcentu.

Malonumas liesti, lengva priežiūra ir klasikinė medienos išvaizda – ypatybės, kurios nepalieka abejingų. Suteikite savo interjerui dar daugiau natūralumo, šilumos ir jaukumo!

ekoill.png

   Mūsų kompanija, bendradarbiaudama su baldų gamybos įmone, apdirba medieną, kuri dėl savo dydžio ar formos jau nebebus panaudota masyvo baldų gamybai. Mes prikeliame medieną naujam gyvenimui, o Jūs – prisidedate prie gamtos išsaugojimo.

Daugiau informacijos: www.naturior.com

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis
Puslapis:
  1. 1
  2. 2